imie i nazwisko - Karta Dużej Rodziny

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Napisano: 11 lut 2016, 10:05

wprowadzilam wniosek itd pozniej jest wynik rozpatrzenia , rozwijam na przyznanie, tAK???? i nizej jest wydany przez nazwiasko i imie... czy musimy wpisac swoje imie i nazwisko??? prosze powiedzcie bo ja nic nie wpisywalam i nie wim czy dobrze robilam!!
Jjeszcze jedno dziecko, ktore nie chodzi jeszcze do szkoły czy chodzi do szkoly podstawowej przyznanjemy do 18. r.ż , ale ....czy wpisujemy takim malym dzieciom termin ukonczenia szkoly?? bo ja wpisywalam tez do 18 r.z i myslę,że żle!!
jajaja


Napisano: 12 lut 2016, 12:31

niech ktos sie wypowie, prosze?? przeciez wprowadzacie wnioski !! chociaz jest napisane w instr. ze wprowadzane systemowo.
jajaja

Napisano: 12 lut 2016, 13:00

imię i nazwisko powinno samo się podebrac po kliknięciu zapisz.
dzieciom do 18 r.ż ja osobiście szkoły nie wpisuje, tylko klikam wylicz i system automatycznie wyznacza karte do 18r. z
ania 25



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x