informacja dla dluznika

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 06 maja 2014, 13:18

Czy informujecie dłużnika też o zakończeniu decyzji, czy robicie to tylko decyzją o zwrocie?
Art. 27 mówi tylko o informowaniu o przyznaniu świadczeń a nie mówi o decyzji ZK.
justynaa


Napisano: 06 maja 2014, 14:42

Ja informuję - nie zaszkodzi.
Inga x

Napisano: 06 maja 2014, 14:53

A decyzję o zwrocie robisz od razu, czy wtedy kiedy wystawiasz wszystkim dłużnikom?

Mogłabyś wkleić wzór takiego powiadomienia? Z góry dzięki :)
justynaa

Napisano: 07 maja 2014, 10:26

Przed wydaniem decyzji o zwrocie dla dlużnika , wydajesz wszczęcie postępowania i dluznik wszystko wie , nieprawdaż!
Marylka


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny