Jak liczone są odsetki od nienależnie pobr. św.?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 14 wrz 2017, 13:00

Wiem, że to zapisane w ustawie (art. 30 ust. 8) i że to oblicza program ale musimy rozbić odsetki za poszcz. mies. z 2016 r. i trochę zgłupiałem od jakiego dnia się liczy odsetki jak wypłata świadczenia była np. 13 lutego to odsetki od 14 lutego się liczy czy 01 marca?
Pitero
Stażysta
Posty: 144
Od: 16 gru 2014, 9:40
Zajmuję się:


Napisano: 14 wrz 2017, 13:11

od 1 marca,
zawsze się liczy za każdy miesiąc osobno
kropka86
Referent
Posty: 455
Od: 10 sty 2016, 21:21
Zajmuję się:

Napisano: 14 wrz 2017, 13:26

Wiem, tylko mi chodziło o wypłatę za konkretny mies. tzn. czy jak wypłata była np. w lutym 13 to czy odsetki od 14 lutego czy od 01 marca czyli pierwszego dnia mies. nast. po mies. wypłaty danej.
Pitero
Stażysta
Posty: 144
Od: 16 gru 2014, 9:40
Zajmuję się:

Napisano: 19 wrz 2017, 10:54

Pitero pisze:Wiem, tylko mi chodziło o wypłatę za konkretny mies. tzn. czy jak wypłata była np. w lutym 13 to czy odsetki od 14 lutego czy od 01 marca czyli pierwszego dnia mies. nast. po mies. wypłaty danej.
od 1 dnia miesiąca następującego po dniu wypłaty, nie ma znaczenia dzień wypłaty, liczy się od 1 dnia miesiąca następnego.
kropka86
Referent
Posty: 455
Od: 10 sty 2016, 21:21
Zajmuję się:


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny