ops-ops12 pisze:Powiedz proszę czy jak wplynął wiosek z kancelarii o przyznanie świadczenia pielegnacyjnego to poprzednie świadczenie które osoba miała(szo lub zdo) wypłacaliście w dlaszym ciągu czy wstrzymywaliście.
Po pierwsze - Nie jestem pracownikiem OPS
Po drugie - Nie ma podstaw do wstrzymania wypłaty zasiłku (chyba, że nie wspomniałeś o czymś istotnym) i Ty powinieneś o tym wiedzieć lepiej ode mnie. Nawet w sytuacji, gdyby opiekun wraz z wnioskiem o przyznanie świadczenia pielęgnacyjnego, dodatkowo (co jest zrozumiałe) wniósł o uchylenie zasiłku, to Ty działając w jego słusznym interesie, jeśli nie masz zamiaru z jakiegoś sobie znanego i istotnego powodu , nie przyznać opiekunowi wnioskowanego świadczenia, to nie możesz pozbawiać go jedynego źródła wsparcia finansowego jakim jest posiadany zasiłek, aż do momentu, gdy wilk będzie syty i owca cała.
Po trzecie - Te różnej maści Kancelarie rąbią opiekunów na kilka tysięcy złotych tylko z tego powodu, że Wy jako organ administracji nie potraficie rozstrzygnąć tej prostej sprawy tak, jak powinna być przez Was rozstrzygnięta.
Po czwarte - Skąd te Kancelarie mają dostęp do danych adresowo-osobowych opiekunów z Waszego terenu działania ? Kto na tym procederze już zarobił ?