Klub Pracy Socjalnej w Warszawie - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 26 kwie 2016, 22:56

Spotkanie Klubu Pracy Socjalnej, który powołano do istnienia w ramach działalności Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, odbędzie się 19 maja br. Pomysłodawcami uruchomienia tego Klubu była grupa pracowników socjalnych z Warszawy, która wcześniej spotykała się w Klubie Pracownika Socjalnego w warszawskiej dzielnicy Śródmieście.

http://ops.pl/tag/klub-pracownika-socjalnego/
http://wpis.irss.pl/klub-pracy-socjalnej-2016/

Tematem najbliższego spotkania będzie kwestia bezpieczeństwa osób, które wykonują zawód pracownika socjalnego. Uczestnicy tego spotkania wezmą udział w debacie, której obszar tematyczny wyznacza praktyka pracy socjalnej oraz uwarunkowania prawne i organizacyjne.

Przewodniczący Klubu Pracy Socjalnej serdecznie zaprasza do uczestnictwa w tej debacie osoby wykonujące zawód pracownika socjalnego oraz osoby, które zajmują się pracą socjalną w wymiarze dociekań i badań naukowych. Idea regularnych spotkań teoretyków pracy socjalnej (naukowców, akademików, studentów) z reprezentantami środowiska praktyków pracy socjalnej (pracowników socjalnych) służy wymianie doświadczeń, dobrych praktyk oraz synergii w kierunku pozytywnych zmian.

Informacja organizatorów spotkania:

Szanowni Państwo,

przypominając, że wśród zgłoszonych przez Państwa preferencji tematycznych debat w Klubie znalazło się zagadnienie zagrożeń bezpieczeństwa pracowników socjalnych przy wykonywaniu obowiązków zawodowych, uprzejmie zapraszam na spotkanie Klubu Pracy Socjalnej w dniu 19 maja o godz. 13.30 (sala 1109) poświęcone wymianie doświadczeń i przemyśleń dotyczących tego zagadnienia.

Proponuję, abyśmy rozpatrzyli związki między praktyką pracy socjalnej a prawnymi i organizacyjnymi środkami bezpieczeństwa pracy socjalnej. Moderatorką spotkania będzie Jolanta Zozula, dr prawa, adiunkt w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Pracy Socjalnej APS.

Serdecznie zapraszam!
dr hab., prof. APS Jerzy Szmagalski
Przewodniczący Klubu Pracy Socjalnej
Zakład Polityki Społecznej i Pracy Socjalnej
Akademia Pedagogiki Specjalnej

Kontakt w sprawie spotkań Klubu Pracy Socjalnej/Klubu Pracownika Socjalnego przy APS
e-mail: [email protected]
angoc


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x