KORDYNACJA

Wybrane tematy:
Komunikat w sprawie nowych wniosków 500+/ŚW/ŚR w CAS Wzory Decyzji 500+ jak rozpisujecie podatek z US? Jak usprawnić koordynację? Zwalić robotę na gminy... alimenty, od kiedy wyplata - dylematy odnośnie art 19 ust. 4 inspektor ds. świadczeń wychowawczych
ODPOWIEDZ
MNN

KORDYNACJA

Post autor: MNN »

Pan składał wniosek o 500 na 3 dzieci. Zakończył prace w kwietniu i miał wysoki dochód. ROPS przyznał świadczenie na II i III dziecko i przesłał nam decyzję do wykonania. Rozumiem , że wniosek zostanie nam przesłany. W decyzji jest napisane, że w pozostałym okresie jesteśmy właściwi do rozpatrzenia sprawy. Co z tym teraz zrobić?

Poczekać na zwrot wniosku i przyznać świadczenie od kwietnia na podstawie decyzji ROPS i od maja do końca 30.2017? Teraz z dochodu wychodzi świadczenie na I,II i III. Czy facet ponownie ma składać wniosek ?
ODPOWIEDZ