nienależnie pobrane, a potrącanie z bieżących

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 11 kwie 2011, 1:03

Kobieta otrzymuje ponad 200,00 zł zasiłku rodzinnego wraz z dodatkami miesiecznie. Okazało się że za poprzedni okres ma nienależnie pobrane swaidczenia - decyzja ROPS-u. Kobieta część kwoty nienależnie pobranych śwaidczeń wpłaca na konto Ośrodka, resztę pozostałej do spłąty kwoty i odsetek prosi o potrącanie z bieżąco wypłącanych świadczeń, w ten sposób aby 100,00 zł przekazywać na jej konto a resztę na poczet spąłty. Czy można tak zrobić? Kobieta napisała do OPS prośbę aby właśnie tak jej to potracać.
~koala


Napisano: 11 kwie 2011, 12:53

można, tylko nie można potrącać odsetek z bieżących świadczeń
~ula :)

Napisano: 12 kwie 2011, 13:44

Ależ można!
~iwa

Napisano: 13 kwie 2011, 11:21

a na jakiej podstawie mozna potrącic odsetki? jestem bardzo zainteresowana. art. 30 co jest nienależne nie mowi o odsetkach.
~...

Napisano: 15 kwie 2011, 11:44

Nie można potrącać odsetek
~Jola


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny