opiekun prawny- zaświadczenie

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 02 gru 2009, 14:04

Opiekun prawny (babcia) składa wniosek na becikowe i dod. z tyt. urodzenia sie dziecka . Czy potrzebne będzie zaświadczenie od lekarza ,że córka klientki była pod opieką lekarską przed 10 tygodniem ciąży?
~Aga


Napisano: 02 gru 2009, 15:28

tak
~ ~~nowa~

Napisano: 02 gru 2009, 17:42

nie potrzebne zaświadczenie lekorskie art. 9ust.9 i art. 15 b ust. 7. Przepisu ust. tych art. nie stosuje się do osób będących prawnymi lub faktycznymi opiekunami dziecka.
~cc

Napisano: 03 gru 2009, 11:12

tak ale w art, 15b jest luk jest tylko ust. 5 a 6 brakuje
~.


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny