osoba uprawniona zawarła małżeństwo

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 12 wrz 2014, 7:55

Jesli osoba uprawniona zawarła małżeństwo to przysługuje teraz funduszu czy nie?
olga242


Napisano: 12 wrz 2014, 8:11

ustawa się kłania art. 10
Gość


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny