pełnoletnie dziecko

Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 29 wrz 2015, 8:43

Babka do tej pory nie przyniosła zaświadczenia ze szkoły syna nic nie dzwoni i nie upomina się że zasiłki nie poszły, a jeszcze ma przyznany na jedno dziecko co chodzi do podstawówki nie wiem co zrobić telefon nie aktualny bo dzwoniłam wysłałam także zwykłe pismo też cisza. Na to dziecko co chodzi do podstawówki to puszcze jutro zasiłek natomiast co zrobić z tym pełnoletnim synem na zaświadczeniu z tamtego roku wynika, że szkoła trwa do sierpnia 2015 i teraz może już niekontynnuować nauki w innej szkole.
Co zrobić w takim przypadku.
Edy

Napisano: 29 wrz 2015, 19:36

Jeśli w tamtym roku wypełniła ci cześć 4 i 5 w których oświadcza ze dziecko bedzie kontynuować naukę to wypłacasz wiem ze niektórzy wstrzymują wypłatę i czekają za zaświadczenie ze szkoły ale skoro strona wypełnia oświadczenia to raczej wstrzymać nie możesz
masterm

Napisano: 29 wrz 2015, 19:43

ja płacę - nie wstrzymuję - nie daję warunku ... w momencie jak zmieniał się okres zasiłkowy na od listopada i były stare druki wniosków ( bez oświadczeń ) .. to pisałam by dostarczyć zaświadczenie do np 15 września .. jak ktoś nie dostarczył to uchylałam i dopiero w tej uchylającej dawałam art. 162 ... czytałam kiedyś na stronie uw protokół pokontrolny gdzie zanegowali właśnie te wstrzymania z powodu braku zaświadczeń jak we wniosku były wypełnione oświadczenia ........... ale to daaaaaaaaaaaaaawnooooooooooooooooo było :mrgreen:
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?" — Jonasz Kofta
„Kochająca osoba żyje w kochającym świecie. Wroga osoba żyje we wrogim świecie. Każdy, kogo spotykasz jest Twoim lustrem” - Ken Keyes
ewalu
Awatar użytkownika
Starszy inspektor
Od: 12 maja 2011, 15:17
Zajmuję się:

Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny