PILNE \"bezdomna\" w domu samotnej matki

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: voodoo

Napisano: 04 gru 2008, 2:03

Kto płaci za pobyt kobiety w ciązy (bez dochodu), która sama przyjechała do domu samotnej matki w Krakowie aby urodzic dziecko.
Pomieszkiwala wcześniej w paru miejscowosciach dolnego sląska , ostatni meldunek miała do polowy 2003 roku w Rudzie Śl. Nie chce tam wracać.
Czy traktowac ją jak bezdomną (art. 101 ust. 2) i ma zapłacić za pobyt Gmina Ruda Śl. czy według zamieszkania (97 ust. 3) - Kraków.
~Zigi


Napisano: 04 gru 2008, 7:43

Zrobić wywiad z klientką i wysłać ten wywiad do podjecia decyzji i skierowania do domu samotnej matki do MOPS-u w Krakowie (zadzwoń do Rudy Śląskiej i uzgodnij tryb postępowania). Przebywając w domu samotnej matki, jest ta kobieta osobą bezdomną. Ruda Śl. winna wydać skierowanie do domu samotnej matki i opłacać jej za pobyt.Pozdrawiam
~f

Napisano: 16 gru 2008, 12:42

Mam pytanie, jeżeli mamy dziewczynę niepełnoletnią w ciązy, która decyzją Sądu została umieszczona w domu samotnej matki to kto powinien płacić za jej pobyt tam?
Zanim trafiła do tego dom umieszczono ją w placówce opiekuńczo-wychowawczej i płaci PCPR za jej utrzymanie bo nie zostala skreślona, a faktycznie już tam nie przebywa.
~aga

Napisano: 05 sty 2009, 22:17

Witam czy jest szansa aby adoptować dziecko tej bezdomnej kobiety ?
~Anna


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny