PILNE!!!Mąż przebywa za granicą, czy należy sie KDR?

  
Strona 2 z 2    [ Posty: 15 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 26 sie 2014, 9:22

wspierająca pisze:Przyznać - nie przyznać
A pamiętacie, że powinniśmy mieć do wglądu dokument tożsamości? Skoro Pan przebywa za granicą, to wątpię żeby jego żona miała w Polsce jego dowód osobisty i w ten sposób problem sam się rozwiązuje.
to spójrz na paragraf 10 ust. 8 rozporządzenia...
Johny


Napisano: 26 sie 2014, 10:00

Zgadzam się.
Ja niestety nie mam takiej możliwości, ale skoro takową posiadasz, to korzystaj.
wspierająca

Napisano: 26 sie 2014, 17:30

Uprawnienia wynikające z programu przysługują członkom rodziny wielodzietnej spełniającym warunki, o których
mowa w art. 5 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej - a więc:osobom mającym miejsce zamieszkania i przebywającym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;


Tak nam mówiono na szkoleniu :) i tego sie trzymamy
REWKA

Napisano: 27 sie 2014, 10:37

właśnie dzwoniłem do ministerstwa w tej sprawie i Pani powiedziała mi, że jak najbardziej karta się należy bo mąż jest obywatelem Polski i ta karta mu się należy, a to że obecnie przebywa za granica nie przeszkadza...
Johny

Napisano: 27 sie 2014, 22:41

To jak będę u rodziny w Norwegi to karty nie dostanę bo żona powiedziała , że przebywam za granicą :lol:
To nie o takie przebywanie chodzi w pojęciu pobytu . Wyjazd na trzy tygodnie pozbawia mnie prawa do karty :shock: :shock: :shock:
Tak to nie działa .
TAKI SAM PROBLEM


  
Strona 2 z 2    [ Posty: 15 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny