podzielność świadczenia

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 15 gru 2016, 11:35

Wypłaciłam matce świadczenie za październik i listopad.
Pod koniec listopada otrzymałam postanowienie, że od 18 października dzieci są w rodzinie zastępczej, czy w takim przypadku świadczenie jest podzielne i do 17 października świadczenie powinna otrzymać matka dzieci?
terra
Stażysta
Posty: 74
Od: 19 lip 2016, 13:33
Zajmuję się:


Napisano: 15 gru 2016, 12:06

proszę o pomoc bo mam podobną sytuację? i na jaki art sie powołać przy uchyleniu decyzji?
sabina 32

Napisano: 15 gru 2016, 12:11

wg ustawy nie jest podzielne, wg mnie nie przysługuje jej od listopada
art.8
Gość

Napisano: 15 gru 2016, 12:48

a ma ktoś poratować jakaś decyzją uchylającą dlatego ze dzieci trafiły do rodziny zastępczej?
sabina 32

Napisano: 16 gru 2016, 9:08

proszę pomóżcie nowej zalęknionej owieczce:)
sabina 32


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny