Połączenie spraw

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 12 paź 2015, 13:27

Czy dajecie do teczki zawiadomienie o połaczeniu spraw????
jajaja


Napisano: 12 paź 2015, 14:44

jakie połączenie spraw?
xyz@

Napisano: 12 paź 2015, 15:55

Zakładam, że pytanie dotyczy sytuacji, gdy na każde dziecko jest złożony oddzielny wniosek , a występuje ta sama sytuacja dochodowa dla całej rodziny.

Art. 62 KPA - W sprawach, w których prawa lub obowiązki stron wynikają z tego samego stanu faktycznego oraz z tej samej podstawy prawnej i w których właściwy jest ten sam organ administracji publicznej, można wszcząć i prowadzić jedno postępowanie dotyczące więcej niż jednej strony.

Według sztuki administarcyjnej w takich przypadkach powinno być wydawane postanowienie.

Osobiście jednak tego nie robię - z racji wielu wniosków w krótkim okresie.
Miałam dotychczas dwie kontrole z UW (2012 i 2014) i na ten element nikt nie zwracał uwagi.
Kontrolujący są na 100 % uczuleni na zawiadomienia o przedłużeniu postepowania ;)
K22


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny