pomnik

Wybrane tematy:
coś pozytywnego Dobra książka
ODPOWIEDZ
~duch 2

pomnik

Post autor: ~duch 2 »

~Igor

Re: pomnik

Post autor: ~Igor »

Nasz naród miał do komuchów pretensje że pomniki stawiali więc po rewolucji wszystkie zburzyli i zaczęli w kazdym miejscu stawiać krzyże!!!! teraz prezydentowi pomnik będą stawiać - to jest paranoja narodowa. Z tego widać że mamy coś z garem!!!!
~abba

Re: pomnik

Post autor: ~abba »

jeżeli chcą postawić pomnik prezydentowi niech postawią i reszcie osób tragicznie zmarłych. Wobec tej tragedii albo traktujemy icj równo albo nikogo nie wywyższajmy. Każdy nich być indywidualnością w tym co robił, a niektórzy moze lepiej i więcej czynili niż prezydent.
~radek

Re: pomnik

Post autor: ~radek »

he he batyfikujmy go razem z ppierzem he he dajcie na luz z tym i nie przesadzajmy
~pracownik socjalny

Re: pomnik

Post autor: ~pracownik socjalny »

link: https://pomnikdlaprezydenta.pl/

Ten link odsyła do apelu w sprawie budowy pomnika.
Można się pod tym apelem podpisać lub nie.

Pomysł Pomnika Pierwszego Prezydenta RP wolnej Polski po czasach zniewolenia od 1939 roku, który zginął tragicznie podczas wypełniania misji zgodnej z polską racją stanu uważam za dobry. To była polska delegacja na obchody 70. rocznicy Zbrodni Katyńskiej.

~abba powyżej napisał/ała


\"jeżeli chcą postawić pomnik prezydentowi niech postawią i reszcie osób tragicznie zmarłych. Wobec tej tragedii albo traktujemy icj równo albo nikogo nie wywyższajmy...\"

Pomnik poświęcony wszystkim ofiarom tragedii pod Smoleńskiem w dniu 10 kwietnia 2010 r. również zasługuje na uznanie.

Dziękuję za promocję tego linku ;)
angoc

Re: pomnik

Post autor: angoc »

Pomnik Prezydenta RP
https://ops.pl/news.php?id=19275

List Otwarty do Prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz w sprawie budowy pomnika poświęconego tragicznie zmarłemu Prezydentowi RP, uczestnikowi polskiej delegacji na obchody 70. rocznicy zbrodni w Katyniu. Lech Kaczyński jako Prezydent Warszawy przywrócił nam Warszawiakom zapomnianych bohaterów Powstania Warszawskiego. Jako Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej przywrócił nam Polakom pamięć i dumę z polskości.
~praca socjalna

Re: pomnik

Post autor: ~praca socjalna »

ODPOWIEDZ