pomost - problem zbiory

Wybrane tematy:
Potrzebna pomoc PCBiznes Prestiż w module Kadry i Płace. Jak cofnąć kontynuacje harmonogramu postanowienie sądu na umieszczenie w dps wyszukanie odwołań od decyzji
ODPOWIEDZ
A.T1234
Praktykant
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2021, 12:44
Zajmuję się: pracownik socjalny
Kontakt:

pomost - problem zbiory

Post autor: A.T1234 »

Witam. Co zrobić, aby w zbiorach nie wykazywało jako błąd brak aktualizacji wywiadu, który ze względu na Covid nie był przeprowadzony.
michu95
Starszy referent
Posty: 768
Rejestracja: 17 cze 2016, 12:10
Zajmuję się:
Kontakt:

Re: pomost - problem zbiory

Post autor: michu95 »

Najlepiej zapytać dostawcę oprogramowania, ale już w 2020 r. było sugerowane wprowadzenie rozszerzenia aby tego typu wywiady m.in. "telefoniczne" w związku z COVID były dodawane jako "ustalenie sytuacji na podstawie o której mowa w Art. 15o. ust. 1. zmiany ustawy w s COVID 19". Szczegółowa instrukcja była w 2020 r. https://public.sygnity.pl/zabezpieczeni ... 22020-1144

gdzie jest napisane ze wywiad może być przeprowadzony "1) rozmowy telefonicznej z pracownikiem socjalnym, oraz". Nie jestem pracownikiem socjalnym, ale wydaje mi się, że nadal mają taką możliwość? a jeśli komuś się po prostu nie chce nawet zadzwonić, no to cóż poradzisz.

https://public.sygnity.pl/forums/viewto ... 02&t=25972
Tutaj też masz ciekawy temat - przeczytaj go do końca.
ODPOWIEDZ