prawo do świadczeń opieki zdrowotnej

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: heiland

Napisano: 19 mar 2014, 16:50

Klient był przyjęty do szpitala w trybie nagłym pod koniec lutego. Dopiero teraz mam wywiad zrobiony przez prac. socjalnego naszego ośrodka. Czy nie powinien go sporządzić niezwłocznie szpital i przesłać? czy można się cofnąć jeżeli o wydanie decyzji9 wnioskuje klient? Chyba tylko jak wnioskuje szpital to można wstecz?
~:-)


Napisano: 19 mar 2014, 16:56

Tak jakoś nieskładnie piszesz jak ma szpital sporządzić wywiad a może nie ma zatrudnionego pracownika socjalnego.
Szpital powinien przesłać wniosekod kiedy do kiedy osoba u nich przebywała masz wywiad i decyzję wydajesz od dnia pobytu klienta w szpitalu na okres 90 dni.
~magda

Napisano: 20 mar 2014, 16:03

Szpital ma zatrudnionego pracownika socjalnego. Nie mamy żadnego dokumentu ze szpitala (wysłanego przez nich do nas). To klient przyszedł z pismem, że został tam przyjęty do szpitala w trybie nagłym (od czasu opuszczenia szpitala minęło dużo czasu). Czy nie jest tak, że potwierdzamy prawo od dnia, kiedy klient do nas z tym przyszedł? Można się cofać wstecz? Czy tylko jak szpital się do nas zwróci?
~:-)

Napisano: 20 mar 2014, 16:08

Jeżeli wystąpi szpital z wnioskiem to od dnia kiedy pacjent został przyjęty na leczenie a na wniosek klienta od dnia kiedy wniosek został złożony.
~wwz


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny