Proszę ElMER

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 13 sty 2014, 12:31

Czy należy się zasiłek pielęgnacyjny na dziecko znajdujące się pod opieką opiekuna prawnego, rodzina zastępcza
~aaaa


Napisano: 13 sty 2014, 12:33

też mama taki przypadek i już sama nie wiem ...
~maria

Napisano: 13 sty 2014, 12:36

Elmer, jaki numer z rzeczowego wykazu akt do wszczęcia odnośnie 200 zł. pomocy. wiem że późno ale byłam chora
~JOANNA

Napisano: 13 sty 2014, 12:46

proszę pomóżcie mam nóż na gardle nie wiem co mam zrobić
~aaaa

Napisano: 13 sty 2014, 12:49

należy się
~m

Napisano: 13 sty 2014, 12:56

Jeśli chodzi o zasiłek piel. dla rodziny zastępczej będącej opiekunem prawnym to nalezy sie takiemu dziecku.
~Dorcia

Napisano: 13 sty 2014, 13:25

dzięki tylko jeśli chodzi o podstawę prawna to na jaki artykuł się oprzeć
~aaaa

Napisano: 13 sty 2014, 13:33

no jak na jaki?:) przede wszystkim art. 16, a jesli chodzi ci o to,ze na wniosek opiekuna prawnego to reguluje to art. 23 ust. 1
kb
Awatar użytkownika
VIP
Posty: 7041
Od: 02 lut 2007, 15:50
Zajmuję się:
Lokalizacja: najładniejsza:), Polska


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny