przygotowanie raportu miesięcznego

Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 24 paź 2019, 11:38

Witam!
Prosiłabym o pomoc w zrobieniu raportu miesięcznego, czy wydatki z kolumn A1 i A2 muszą się pokrywać z listami wypłat? Jeszcze chodzi mi o składowe kolumny B2. poz.1. Kwota odzyskanych nienależnie pobranych świadczeń wychowawczych, czy chodzi tu o świadczenia wcześniej spłacone a nie w danym miesiącu? Potem. poz.1.1 podlegająca zwrotowi do budżetu państwa, to jeśli dobrze myślę, kwota zwrócona w bieżącym miesiącu
wioli
Stażysta
Od: 08 lip 2018, 18:29
Zajmuję się: ŚW

Napisano: 25 paź 2019, 7:29

proszę, napiszcie coś... :cry:
wioli
Stażysta

Napisano: 25 paź 2019, 12:43

Post autor: wioli » 24 paź 2019, 10:38

Witam!
Prosiłabym o pomoc w zrobieniu raportu miesięcznego, czy wydatki z kolumn A1 i A2 muszą się pokrywać z listami wypłat? Jeszcze chodzi mi o składowe kolumny B2. poz.1. Kwota odzyskanych nienależnie pobranych świadczeń wychowawczych, czy chodzi tu o świadczenia wcześniej spłacone a nie w danym miesiącu? Potem. poz.1.1 podlegająca zwrotowi do budżetu państwa, to jeśli dobrze myślę, kwota zwrócona w bieżącym miesiącu
A1 i A2 dają sumę wypłaty wg listy wypłat. B2 poz. 1 - kwota z miesiąca, za który robisz raport. 1.1 do budżetu zwracasz kwoty odzyskane za poprzednie lata, za bieżący rok nie zwracasz.
Jotes
Praktykant
Od: 11 gru 2015, 13:19
Zajmuję się:

Napisano: 25 paź 2019, 13:36

o kurcze, to słabo bo koleżanka po której przejęłam 500+, przekazała mi, że w B2, poz 1 i 1.1 jest taka sama czyli zwrot z bieżącego miesiąca mam wpisywać i do tej pory tak robiłam, a w sprawozdaniu za wrzesień wyszły mi pewne kwoty z systemu, a do sierpnia były pozycje zerowe i sama wpisywałam zwrot, to się narobiło. Czy można będzie, to jakoś wyprostować?
wioli
Stażysta

Napisano: 25 paź 2019, 13:55

o kurcze, to słabo bo koleżanka po której przejęłam 500+, przekazała mi, że w B2, poz 1 i 1.1 jest taka sama czyli zwrot z bieżącego miesiąca mam wpisywać i do tej pory tak robiłam, a w sprawozdaniu za wrzesień wyszły mi pewne kwoty z systemu, a do sierpnia były pozycje zerowe i sama wpisywałam zwrot, to się narobiło. Czy można będzie, to jakoś wyprostować?
W B2 masz odzyskane nienależnie pobrane, które odzyskałaś w miesiącu robienia sprawozdania (czyli w bieżącym miesiącu). Poz. 1.1 - jeżeli to kwoty za miesiące od stycznia b. roku to będziesz miała tam "0", jeżeli za rok poprzedni i wcześniejsze - będzie to jakaś kwota, którą trzeba w określonym terminie zwrócić do UW.
Jotes
Praktykant
Od: 11 gru 2015, 13:19
Zajmuję się:

Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny