500 + wychowanie

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 22 paź 2019, 12:20

1.Sytuacja jest następująca Pan złożył wniosek na córkę, która ma 17 lat i ma swoje dziecko,nie mieszka z ojcem tylko ze swoim partnerem (pełnoletnim) i synkiem w innej miejscowości, partner pełnoletni pobiera na ich wspólne dziecko 500 + ,
ojciec dziewczyny mówi że pomaga córce finansowo
Czy w takiej sytuacji przyznalibyście 500+ dla ojca n tą córkę :?: :?: Bo sama już nic nie rozumiem.Na szkoleniu Pan mówił, że wspólne zamieszkiwanie nie ma nic do tego.
Nowa342
Praktykant
Posty: 28
Od: 19 lut 2018, 13:31
Zajmuję się: PS


Napisano: 22 paź 2019, 14:41

Dałabym odmowę - nie spełnia przesłanki z art. 4 ust. 2 - brak wspólnego zamieszkiwania dziecka z ojcem (tym bardziej że dziewczyna przebywa w innej gminie).
Yozo
Starszy referent
Posty: 613
Od: 13 mar 2017, 22:03
Zajmuję się: św
Lokalizacja: Wlkp


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny