pyt o dłużnika - Fundusz alimentacyjny, Zaliczka alimentacyjna

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]

Napisano: 30 lip 2014, 11:01

dłużnik miał się zarejestrowac w PUP do 9.07.14 r. nie zrobił tego dostał decyzję uznającą go za uchylającego się od zobow. alim. gdy ja dostał pojechał i zarejestrował sie oprócz tego nie płaci 50 % co z tym dalej mam zrobić ?czy umorzyć postepowanie ?
nowy pracownik


Napisano: 30 lip 2014, 11:05

Wniosek do prokuratury i o zatrzymanie prawa jazdy. Nie umarzasz postepowania bo niemasz do tego zadnej podstawy zeby mu umorzyć.
Mała

Napisano: 30 lip 2014, 13:22

Jeżeli decyzja o uznaniu nie była prawomocna a dłużnik się odwołał ( uzasadnił dlaczego nie zarejestrował się wcześniej w PUP ) to uchylam decyzję i umarzam postępowanie, bo ustała przyczyna, dla której decyzja była wydana ( dlatego, ze nie zarejestrował się w PUP a nie dlatego tylko, że nie płaci 50% alimentów)
wp.pl

Napisano: 31 lip 2014, 9:12

Wydano decyzję o uznaniu dłużnika za uchylającego się, czy posyłamy pismo do prokuratury i starostwa jeżeli już wcześniej były posłane takie wnioski ??
M..M

Napisano: 31 lip 2014, 9:19

Wcześniej był posłany wniosek, bo wydano decyzję o uznaniu dł. za uchylającego się. Cz przy kolejnej decyzji dalej pisze do prokuratury i starostwa????
M..M

Napisano: 01 sie 2014, 9:14

wp.pl pisze:Jeżeli decyzja o uznaniu nie była prawomocna a dłużnik się odwołał ( uzasadnił dlaczego nie zarejestrował się wcześniej w PUP ) to uchylam decyzję i umarzam postępowanie, bo ustała przyczyna, dla której decyzja była wydana ( dlatego, ze nie zarejestrował się w PUP a nie dlatego tylko, że nie płaci 50% alimentów)
przecież dłużnik również nie płaci.. a po drugie na jakiej podstawie umarzasz wydaną już decyzję? Dłużnik przecież nie może się do Ciebie odwołać tylko do SKO. i wtedy SKO decyduje co z decyzja, a nie Ty :)
*M*



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x