rodzinne czy się należy

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 11 sie 2015, 10:05

Matka pobiera rodzinne na niepełnoletnią córkę, która urodziła swoje dziecko. Czy należy się nadal rodzinne na tą niepełnoletnią córkę?? Jak ma się do tego art. 7 pkt 4?
asia84


Napisano: 11 sie 2015, 10:06

no należy się .. do ukończenia 18rż
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?" — Jonasz Kofta
„Kochająca osoba żyje w kochającym świecie. Wroga osoba żyje we wrogim świecie. Każdy, kogo spotykasz jest Twoim lustrem” - Ken Keyes
ewalu
Awatar użytkownika
Starszy inspektor
Posty: 9550
Od: 12 maja 2011, 15:17
Zajmuję się:
Lokalizacja: lubelskie, Polska

Napisano: 11 sie 2015, 10:07

dziękuję
Gość


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny