rolnicy a śp i szo - Świadczenia rodzinne

Strona 1 z 1    [ Posty: 9 ]
Wybrane tematy:
Wzory decyzji Wzory wniosków o świadczenia rodzinne - UKRAINA Zmiana wysokości świadczenia pielęgnacyjnego ZANIM ZAŁOŻYSZ NOWY TEMAT - PRZECZYTAJ! kwestia ŚP dopytanie Kiedy wypłacacie świadczenie rodzinne ??

Napisano: 28 sie 2014, 12:14

witam....wytłumaczcie mi jak to jest z rolnikami ktorzy maja świadczenie pielęgnacyjne i specjalny zasiłek opieklunczy a maja ubezp w krus....???
gosiakops

Napisano: 28 sie 2014, 12:38

dopóki KRU się nie burzy to nic
cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Od: 07 maja 2014, 7:21
Zajmuję się:

Napisano: 28 sie 2014, 12:52

tylko ze ja nie informowalam tych osob co maja przyznane i wyplacane te swiadczenia przed 15 maja ze jest taki problem z krusem...pani z ministerstwa mowila ze tych osob to nie dotyczy a dotyczy tylko nowych wnioskow...czy tak jest???
gosiakops

Napisano: 28 sie 2014, 13:02

niestety tak nie jest.
Ty nie masz obowiązku nikogo informować.
Ministerstwo już dojrzało babola i może zdążą go naprawić przed tym jak KRUS zacznie ścigać Twoich rolników
cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Od: 07 maja 2014, 7:21
Zajmuję się:

Napisano: 28 sie 2014, 13:09

tak nie informuj nikogo, nie ma obowiązku i powiedzmy.... potrzeby....
Zjem Ci Chleb
Awatar użytkownika
Podinspektor
Od: 07 lip 2009, 15:01
Zajmuję się:

Napisano: 28 sie 2014, 13:10

jakos duzo mama pytan..przepraszam..to teraz jak ktos przyjdzie to musi napisac mi to osw ze nie prowadzi dzial gosp i jak ma obowiazkowy krus to on nadal placi tak??czy wysylam go do krus i krus go wyrejestruje i my musimy za niego placic???kazdego kogo sie zapytam to mi inaczej mowi...
gosiakops

Napisano: 28 sie 2014, 13:29

Wcześniej nie musieli składac takiego oświadzcenia po 15 maja 2014 już muszą . Wiec weryfikacji tych którzy mieli przyznane przed 15 maja 2014 roku nie robimy .
Dorcia82
Podinspektor
Od: 10 kwie 2014, 13:41
Zajmuję się:

Napisano: 28 sie 2014, 14:19

my nie weryfikujemy, ale niektore KRUS tak:D - i jak takiego wyrejestruja z ubezpieczenia wstecz to my nie mamy wyjscia i musimy go ubezpieczyc...a to,ze do tej pory nawet jak rolnik chodzil do krus i lamentowal,ze nie uprawia gospodarstwa tylko je posiada,ale tam po jego polu hula tylko wiatr i on nie bedzie placil skladek - to KRUS,jesli bylo ponad 1 ha przel., z ubezpieczen go za zadne skarby nie wylaczyl tylko zadal skladek dalej,a jesli nie byly placone to takiemu posiadaczowi rosly zaleglosci...teraz nagle uznali,ze skoro oswiadczyl u nas,ze go nie uprawia - to juz moga go wylaczyc...noz sie w kieszeni otwiera ;-) ale musimy sie tym kopac:)
kb
Awatar użytkownika
VIP
Od: 02 lut 2007, 15:50
Zajmuję się:

Strona 1 z 1    [ Posty: 9 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny

x

x