skąłdka zdrowotna od męża z KRUS - Świadczenia rodzinne

Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
Wybrane tematy:
Wzory decyzji Wzory wniosków o świadczenia rodzinne - UKRAINA Zmiana wysokości świadczenia pielęgnacyjnego ZANIM ZAŁOŻYSZ NOWY TEMAT - PRZECZYTAJ! kwestia ŚP dopytanie Kiedy wypłacacie świadczenie rodzinne ??

Napisano: 20 sie 2015, 8:48

witam mam pytanie bo nie wiem jak to działa.. kobietka ma męża w KRUS i przychodzi do nas po śpiel. sama wyrejestrowana z KRUS. Czy może lub musi mieć składkę zdrowotna przy mężu z KRUS czy my ją obejmujemy ?
aneta83

Napisano: 20 sie 2015, 8:51

ja też nie wiem jak to działa dokładnie bo nie mogłam z panią w krus się dogadać ale to podobno zależy jaki miała status w krusie
w jednych sytuacjach dopisują do ubezpieczenia zdrowotnego a w innych nie
chyba jak jest współwłaścicielem to dopiszą a jak domownikiem czy na żądanie dopisana to nie
asiak

Napisano: 20 sie 2015, 8:52

przynajmniej mój krus tak twierdzi
aczkolwiek uważam, że to chore
my tzn zusowcy nie mamy problemu z doubezpieczeniem a krus przynajmniej mój ma z tym problem
asiak

Napisano: 20 sie 2015, 9:58

u mnie nie ma z tym problemów......
~o~

Napisano: 20 sie 2015, 10:17

U nas tez nie ma problemu. Jak mąż jest w KRUSIE to żonę bez problemu bierze pod siebie. Ja mam osobę której mąż nie ma nic wspólnego w polem tylko jest u swojego ojca dobrowolnie i żonę ubezpieczyli. My takich osób nie ubezpieczamy i od razu mówimy żeby sobie w krusie załatwiali ostro. My płacimy tylko składkę emeryt-rent.
edyta123

Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny

x

x