świadczenie pieniężne czy zasiłek celowy? - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 11 ]

Napisano: 01 kwie 2014, 13:16

Proszę podajcie co macie w decyzji na program wspierania: świadczenie pieniężne w formie zasiłku celowego czy sam zasiłek celowy. Podobno Marurkiewicz w Małopolsce rzucił hasło, że nie może być świadczenie pieniężne. Tymczasem wszystkie sprawozadnia z MPiPS zawieraja dane do świadczenia pieniężnego.
~magda


Napisano: 01 kwie 2014, 13:33

mazurkiewicz dużo gada, ja biorę na niego poprawkę. dajemy tak jak było świadczenie pieniężne.
~inez

Napisano: 01 kwie 2014, 16:33

Zasiłek celowy na przygotowanie posiłku i wyłącznie na 1 miesiąc.
~karolina

Napisano: 01 kwie 2014, 16:44

Świadczenie pieniężne - zasiłek celowy. Dziękuję, dowidzenia.
~BadAss

Napisano: 01 kwie 2014, 17:12

A świadczenie pieniężne to niby na jakiej podstawie? Skończyła się taka forma pomocy jak skończyła się ustawa o programie 2006-2013. Teraz wyłącznie zasiłek celowy na przygotowanie posiłku.
~inez

Napisano: 02 kwie 2014, 0:53

Jak to się skończyła, przcież z ustawy nie wykreślono podziału świadczeń na pieniężne i niepieniężne a zas. Celowy niewątpliwie jest świadczeniem pieniężnym
~iga

Napisano: 04 kwie 2014, 16:15

oczywiście że tak, a mazurkiewicz to już przegina całkowicie, wymyśla jakieś niedorzeczne stwierdzenia aby jak najwięcej przeprowadzać szkoleń dla kasy
~ewa

Napisano: 04 kwie 2014, 16:28

u nas świadczenie pieniężne w formie zasiłku celowego na zakup art. żywnościowych:)
~poprostuja

Napisano: 04 kwie 2014, 16:31

W rozdziale V.1 Programu pisze jak byk: w formie świadczenia pieniężnego na zakup posiłku lub żywności. Więc o czym ten Mazurkiewicz mówi?
~ja

Napisano: 04 kwie 2014, 17:26

Oczywiście, że świadczenie pieniężne w postaci zasiłku celowego na zakup żywności :)
~Rita


  
Strona 1 z 2    [ Posty: 11 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x