SYGNITY - lista wypłat - Imię przed nazwiskiem - Świadczenia rodzinne

Strona 2 z 2    [ Posty: 18 ]
Wybrane tematy:
Wzory decyzji Wzory wniosków o świadczenia rodzinne - UKRAINA Zmiana wysokości świadczenia pielęgnacyjnego ZANIM ZAŁOŻYSZ NOWY TEMAT - PRZECZYTAJ! kwestia ŚP dopytanie Kiedy wypłacacie świadczenie rodzinne ??

Napisano: 21 sie 2015, 9:15

listy wypłat/ wydruki/listy wypłat/wybierasz typ wydruku/modyfikuj/i tu masz wybrane kolumny tabeli i pozostałe kolumny tabeli ..... i przerzucasz z jednej strony na drugą co ci potrzebne a co nie :D
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?" — Jonasz Kofta
„Kochająca osoba żyje w kochającym świecie. Wroga osoba żyje we wrogim świecie. Każdy, kogo spotykasz jest Twoim lustrem” - Ken Keyes
ewalu
Awatar użytkownika
Starszy inspektor
Od: 12 maja 2011, 15:17
Zajmuję się:

Napisano: 21 sie 2015, 9:27

Czyli wydruk ten który pojawiał się po zamknięciu okna z przelewami już nie działa? Bo jak wezmę "Lista przelewów bankowych", kliknę "drukuj" i po wygenerowaniu z rozwijanej listy u góry wybiorę "Lista dla banku", to mi wychodzą właśnie takie kocefały :( Rozumiem, że ta droga jest błędna i należy skupić się na tworzeniu poprawnego wydruku z Wydruki -> Lista wypłat ?? :(
Bazyllo

Napisano: 21 sie 2015, 9:42

Tylko, że to jest szablon listy gotówkowej i w znacznikach nie ma numeru konta. albo ja już ześlepłem :(
Bazyllo

Napisano: 21 sie 2015, 9:46

Czy ktoś wie jak przywrócić zestawienie wypłat bankowych do poprzedniej postaci - bez rozbijania na części pierwsze? :)
Bazyllo

Napisano: 21 sie 2015, 9:47

Bazyllo pisze:Tylko, że to jest szablon listy gotówkowej i w znacznikach nie ma numeru konta. albo ja już ześlepłem :(
jest konto na bank :D
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?" — Jonasz Kofta
„Kochająca osoba żyje w kochającym świecie. Wroga osoba żyje we wrogim świecie. Każdy, kogo spotykasz jest Twoim lustrem” - Ken Keyes
ewalu
Awatar użytkownika
Starszy inspektor
Zajmuję się:

Napisano: 21 sie 2015, 10:07

Znalazłszy :) To jeszcze tylko gdzie ustawić "Do przeniesienia" i numer strony listy w stopce i by było :)
Bazyllo

Napisano: 21 sie 2015, 10:08

Bazyllo pisze:Znalazłszy :) To jeszcze tylko gdzie ustawić "Do przeniesienia" i numer strony listy w stopce i by było :)
jest tam taka zakładka: stopka .. do przeniesienia nie wiem
ewalu
Awatar użytkownika
Starszy inspektor
Zajmuję się:

Napisano: 21 sie 2015, 10:12

Numeracje stron znalazłem w ustawieniach strony. "Do przeniesienia" też nie wiem. W stopce raczej nie :(
Bazyllo

Strona 2 z 2    [ Posty: 18 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny

x

x