umowa kompleksowa a miejsce zamieszkania - Dodatek energetyczny

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Napisano: 21 sie 2015, 10:55

Witam! Proszę o pomoc, kobieta zamieszkująca obecnie w Miejscowości XX złożyła wniosek o dodatek energetyczny, ma przyznany dodatek mieszkaniowy, ale w umowie kompleksowej,ma żrodło dostarczania energii pod inny adres.
Do wniosku dołączyła umowę kompleksową z przedsiębiorstwem energetycznym, z której wynika, iż przedmiotem umowy jest świadczenie usługi kompleksowej przez sprzedawcę, polegającej na sprzedaży energii elektrycznej oraz zapewnieniu świadczenia usługi dystrybucji energii elektrycznej do obiektu, w którym znajduje się miejsce dostarczania energii elektrycznej, zlokalizowanego w miejscu stałego adresu zamieszkania. Zgodnie z tą umową, stały adres zamieszkania to Miejscowość ZZ.
Mieszka w miejscowości XX ale umowę na miejscowość ZZ, bo tam jest jeszcze zameldowana.
Co robić????? bo osobiście jestem na NIE.
anulqa1111


Napisano: 21 sie 2015, 12:34

Ja też jestem na NIE
Bożena1303

Napisano: 17 wrz 2015, 20:18

NIE...musi dokonac aktualizacji umowy zgodnie z adresem zamieszkania, ten sam adres, na ktory pobiera dodatek mieszkaniowy. ;)
sylajolka



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x