upoważnienie

Wybrane tematy:
Komunikat w sprawie nowych wniosków 500+/ŚW/ŚR w CAS Wzory Decyzji 500+ jak rozpisujecie podatek z US? Jak usprawnić koordynację? Zwalić robotę na gminy... alimenty, od kiedy wyplata - dylematy odnośnie art 19 ust. 4 inspektor ds. świadczeń wychowawczych
ODPOWIEDZ
Aguś
Praktykant
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2016, 7:28
Zajmuję się:
Kontakt:

upoważnienie

Post autor: Aguś »

Witam,

czy przy upoważnieniu powołujecie się tylko na art.10 ust.2 ustawy - zarówno dla kierownika jak i pracowników - z wyjątkiem zapisu o wydawaniu decyzji.
Czy przywołujecie jeszcze inne podstawy?

Na podstawie art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 17 lutego 2016 r. o pomocy państwa w wychowaniu dzieci (Dz.U. z 2016r. poz.195) upoważniam panią XXXXX zatrudnioną na stanowisku XXXX Ośrodka Pomocy Społecznej w XXXXX do prowadzenia postępowań w sprawie świadczenia wychowawczego oraz wydawania decyzji administracyjnych w tych sprawach.
Upoważnienie udzielone jest od 1 kwietnia 2016 r. na czas nieokreślony.
ODPOWIEDZ