Witajcie
Na początku maja tracę prawo do świadczenia rodzicielskiego. Niestety w moim OPS nic nie mogę się dowiedzieć bardzo ciężko otrzymać jakąś informację a najczęściej one są błędne np. Informowano mnie, że nie należy mi się rodzicielskie.
W maju nie będę miała już rodzicielskiego. Czy jest to dochód utracony?
Pod koniec kwietnia chciałam złożyć wniosek o świadczenie rodzicielskie i świadczenie 500 + na pierwsze dzidcko
Czy muszę składać nowy wniosek?
Rozumiem, że są to dochody za okres 2016. Chcę dołączyć stypendium jako dochód nieopodatkowany, utratę rety socjalnej i czy mam wpisywać utratę rodzicielskie czy to już jest w teczce?
Jak wygląda kwestia dokumentów? Już raz składałam wniosek i przekroczyłam dochód niby te dokumenty już są.
I najważniejsze jeśli rodzicielskie mam do 5 mają to czy 500+ dostaje za resztę mają? Jedna kobieta w ops informuje mnie, że tak druga, że nie? Jak to właściwie wygląda?