pytania odnoście orzeczenia szo

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 13 maja 2019, 12:41

córka chce sprawować opiekę nad matką, która legitymuje się orzeczeniem w znacznym stopniu, jest też ojciec który orzeczenia nie posiada i w przypadku przyznania córce SZO nad matką ojciec nie musi go mieć?
a czy był kiedyś taki przepis który by mówił że ojciec musiałby mieć orzeczenie w znacznym stopniu żeby przyznać córce szo nad matką?
bo już głupieje:(
magda1991
Stażysta
Posty: 167
Od: 23 mar 2017, 16:13


Napisano: 16 maja 2019, 14:14

może narażę się na negatywne reakcje, a niech tam... ale może najpierw należałoby przeczytać art.16a
iwona2009
Praktykant
Posty: 3
Od: 21 sty 2019, 13:42

Napisano: 17 maja 2019, 14:03

taki zapis jest przy świadczeniu pielęgnacyjnym. Kiedyś było świadczenie pielęgnacyjne, później SZO.
Arla
Referent
Posty: 237
Od: 08 lip 2014, 10:36


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]