zwrot zasiłku pielęgnacyjnego po 13 latach

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 13 maja 2019, 15:03

hej. Kobieta pobierała u nas ZP od 09-2005r. w 12-2006r. otrzymała rentę z ZUS z dodatkiem pielęgnacyjnym. Czy zwracamy się do ZUS o zwrot całego wypłaconego ZP od grudnia 2006r. czy możemy tylko za ostatnie 10 lat zgodnie z ustawą ? czy naliczamy odsetki za ten czas ?
monikaz
Stażysta
Posty: 66
Od: 07 sie 2017, 9:59
Zajmuję się: św, fa


Napisano: 14 maja 2019, 9:07

Art.30 ust.3...należności max za 10 lat... odsetki naliczasz.
~o~
Podinspektor
Posty: 1461
Od: 08 mar 2017, 13:24
Zajmuję się: ŚR

Napisano: 14 maja 2019, 11:00

dzięki :)
monikaz
Stażysta
Posty: 66
Od: 07 sie 2017, 9:59
Zajmuję się: św, fa


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny