Ubezpieczenie a kryterium dochodowe

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: heiland

Napisano: 15 maja 2019, 17:36

Zgłosił się klient, który twierdzi, że nie musi być spełnione kryterium dochodowe, aby wydać decyzję o ubezpieczeniu. Czy są jakieś przesłanki do objęcia osoby ubezpieczeniem, kiedy dochód przekracza kryterium (nie chodzi o osobę kierowaną do CIS)? Nic takiego nie znalazłam w ustawie o świadczeniach opieki zdrowotnej, ani o pomocy społecznej. Może klient wie coś, czego ja nie wiem? Pomóżcie proszę.
Wiola995
Praktykant
Posty: 8
Od: 01 lut 2019, 12:24


Napisano: 16 maja 2019, 7:29

art. 2 ust. 1 pkt 2 ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej
Marzeneria
Stażysta
Posty: 69
Od: 28 wrz 2016, 7:53

Napisano: 16 maja 2019, 9:47

Dziękuję, to właśnie wczoraj powiedziałam klientowi.
Wiola995
Praktykant
Posty: 8
Od: 01 lut 2019, 12:24

Napisano: 23 maja 2019, 10:57

Zawsze można udzielić informacji w takim wypadku o tym ze samemu można się ubezpieczyć w nfz koszt ok 40 zł ;)
Karolina50911
Praktykant
Posty: 10
Od: 22 mar 2019, 11:43


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]