dziecko w DPS a FA

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Napisano: 02 gru 2021, 16:11

Czy dziecku przebywającemu w domu pomocy społecznej (skierowanemu postanowieniem Sądu na okres poszukiwania miejsca w domu dziecka) należą się świadczenia FA???
Karlitos
Awatar użytkownika
Stażysta
Posty: 99
Od: 18 sty 2016, 15:39
Zajmuję się: PS/FA
Lokalizacja: mazowieckie


Napisano: 03 gru 2021, 9:21

1) kto jest opiekunem ?
2)w art. 2 pkt 6 DPS jest wpisany - należy sprawdzić odpłatność
eMGie
Podinspektor
Posty: 1032
Od: 06 wrz 2013, 12:13
Zajmuję się:
Lokalizacja: Duża, Polska


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x