W czasie powroty i zwroty. - Świadczenia rodzinne

Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
Wybrane tematy:
Wzory decyzji Wzory wniosków o świadczenia rodzinne - UKRAINA Zmiana wysokości świadczenia pielęgnacyjnego ZANIM ZAŁOŻYSZ NOWY TEMAT - PRZECZYTAJ! kwestia ŚP dopytanie Kiedy wypłacacie świadczenie rodzinne ??

Napisano: 04 wrz 2015, 10:54

Wypłacaliśmy ŚR na dziecko (77 zł). Przyszła koordynacja i uchyliła decyzję, a w jej miejsce orzekła swoje. Część przyznała, część kazała zwrócić. Jak mam to wprowadzić do systemu (nju werszyn), żeby powiązać z naszymi wypłatami, bo to od ich dat zależą odsetki?
Bazyllo

Napisano: 04 wrz 2015, 11:31

Ok, wprowadziłem zewnętrzne żądanie zwrotu i teraz jestem w kropce. Wprowadziłem należność i jak próbuję wyjść dostaję twardy błąd "Uzupełnij kwotę odsetek od spłaty". Przeszukałem całą formatkę wszerz i wzdłuż i nigdzie nie ma pola ("Pole 'Kwota' musi być uzupełnione!"), w którym mógłbym te odsetki wyliczyć. Odsetki zazwyczaj wyliczało się po wprowadzeniu należności i wyjściu z tego właśnie okna z którego wyjść nie mogę :(
Bazyllo

Napisano: 04 wrz 2015, 13:12

A robił ktoś w nowej wersji zwykłą decyzję żądającą zwrotu?? Nie raty tylko naliczającą całość. Wszystko jest OK?? Pomocy, bo wiszę z otwartym oknem i nie wiem co zrobić :(
Bazyllo

Napisano: 07 wrz 2015, 8:38

Czy robił ktoś żądanie zwrotu w nowej wersji?? Pilne!!
Bazyllo

Napisano: 07 wrz 2015, 10:34

"Zgłoszony problem będzie poprawiony w wersji 2.1.3 planowanej na17-20 wrzesień 2015." Jak dla mnie - bomba :( Cóż, wyciągamy kalkulator i kartkę :(
Bazyllo

Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny

x

x