wniosek o objęcie pomocą w projekcie POKL - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 07 mar 2014, 14:56

Witam!

W dniu dzisiejszym otrzymałem wniosek o objęcie pomocą w ramach projektu POKL. Zaznaczam, że rekrutacja do w/w projektu została zakończona dn 28.02 br. a podopieczny nie złożył wymaganych dokumentów do dnia dzisiejszego.
Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć w jaki sposób mam się do powyższego wniosku ustosunkować, tak by zachować zgodność z jaśnie nam panującymi przepisami prawa.

Z góry dziękuje za uzyskaną pomoc.
~Daniel

Napisano: 07 mar 2014, 16:38

Jeśli jest komplet beneficjentów ostatecznych to decyzja odmowna. W uzasadnieniu powołać się na regulamin rekrutacji uczestników projektu, brak złożonych dokumentów tj. zgłoszenia i deklaracji. Jeśli jest wolne miejsce to zrekrutować i decyzja przyznająca.
~Rutka

Napisano: 07 mar 2014, 16:43

Zawsze można też osobie powiedzieć / napisać, że na dzień zgłoszenia rekrutacja jest zamknięta, jednak w przypadku zwolnienia się miejsca i braku na to wolne miejsce osób z listy rezerwowej - Pan zostanie poinformowany o możliwości przystąpienia do projektu.
~PS


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x