Wniosek o przywrócenie dziecka do rodziny bio z placówki

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: voodoo

Napisano: 06 cze 2013, 10:36

Witam
Rodzina chce wystąpić do Sądu o przywrócenie dziecka do rodziny biologicznej możne ktoś mi podpowie jak to zrobić , jakie pisma ...czym uzasadnić
~OPS


Napisano: 06 cze 2013, 11:15

My pomogliśmy matce w napisaniu do sądu rejonowego, wydział rodzinny, zgodny z aktualnym miejscem zamieszkania dziecka \"wniosku o zmianę zarządzeń opiekuńczych\", w którym wnioskodawcą była matka a uczestnikiem dziecko umieszczone w pieczy zastępczej. Na początku pisaliśmy: \"Zwracam się z prośbą o zmianę zarządzeń opiekuńczych wobec mojego syna ............., ur. ............., aktualnie przebywającego w rodzinie zastępczej Państwa ..................., zamieszkałych w ........................, polegającą na przywróceniu mi władzy rodzicielskiej oraz pełnej pieczy nad synem\". Potem pisaliśmy uzasadnienie, którego treść jest uzależniona od okoliczności odebrania dziecka, czyli czy czynniki, na podstawie których dziecko zostało odebrane uległy zmianie, np. że rodzice podjęli pracę, zakończyli leczenie odwykowe itp. No i na końcu matka się podpisała. W związku z tym, że odbyła się już pierwsza rozprawa, to myślę, że nie było to źle napisane :)
~Max

Napisano: 25 wrz 2013, 20:59

tzn.ze rodzice wcześniej niewłaściwie opiekowali się dzieckiem,a teraz ?!
~ktoś

Napisano: 11 paź 2013, 11:03

Pomóżcie napisac mi wniosek o powrót mojej 2miesięcznej córki do domu ..
~Justyna

Napisano: 08 lis 2016, 10:36

Bezprawna i sprzeczna z prawem naturalnym jest polityczna ingerencja we władzę rodzicielską która jest przyczyną kryzysu rodzin dla ekonomicznego utrzymania niektórych przedstawicieli władzy.
iudex


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny