
Mam problem, rozpatrzeniem wniosku. Wnioskodawca prowadzi 7-osobowe gospodarstwo domowe (wnioskodawca, mąż, dwoje pełnoletnich dzieci, troje niepełnoletnich dzieci).
Pani oświadczyła, że wraz z mężem pracują w firmie syna (syn zamieszkuje w tym mieszkaniu a działalność gospodarczą prowadzi od maja 2020 r.).
Pani nie wykazała dochodów dorosłych dzieci, tylko swoje i męża (będę się kontaktowała, aby uzupełniła dochody dorosłych dzieci).
Tutaj jednak coś mi nie pasuje... Zaświadczenie o dochodach Pani i męża podpisał właściciel firmy, czyli ich syn (księgową w firmie jest wnioskodawczyni). Czy syn może również sobie podpisać takie zaświadczenie z prowadzenia działalności ?
Jeśli znów musi je podpisać księgowa, to czy ona może sama sobie podpisać zaświadczenie jako ze jest i wnioskodawcą i księgową w firmie w której pracuje?
Mam nadzieję, że nie namieszałam za bardzo, ale sytuacja dość dziwna jak dla mnie
