Wysokość pomocy na zagospodarowanie

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 9 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 17 gru 2014, 15:33

Witam!
W jakiej wysokości przyznaje się u Was pomoc na zagospodarowanie dla pełnoletnich wychowanków na podstawie ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej?
weronika22
Praktykant
Posty: 1
Od: 17 gru 2014, 13:27
Zajmuję się:


Napisano: 22 gru 2014, 8:39

W minimalnych kwotach przewidzianych w art. 150 ust. 1 ww. ustawie. Nikomu nie dajemy więcej niż 1 500,00 zł bądź 3 000,00 zł, jeśli ma orzeczenie.
sumienna

Napisano: 22 gru 2014, 12:35

A są pcpr-y, które wypłacają w wyższych kwotach?
Weronika222

Napisano: 15 kwie 2015, 12:56

no wlaśnie a jak przedstawi np. faktury na 2000zl. za meble to można dać 2000???
dddd

Napisano: 17 kwie 2015, 13:55

niech sie ktos wypowie
dddd

Napisano: 29 kwie 2015, 7:47

nie nie mozecie dac 2000, wychowanek jezeli wyda wiecej niz skazuje na to ustawa, musi dołożyc ze swoich pieniędzy
minika

Napisano: 29 kwie 2015, 8:22

W ustawie jest zapis nie mniej niż.... Myślę że spokojnie można dać więcej i uprzedając głosy, wg naszego prawnika uchwałą podwyższamy kwotę jeśli wszystkim usamodzielnianym chcemy dawać więcej np. nie mniej niż 2.000,00zł i wtedy nikt nie dostaje mniej.
a.aa

Napisano: 29 kwie 2015, 9:32

Dokładnie jak pisze a.aa - też tak uważam i takie są interpretacje - uchwałą podwyższyć można tylko minimalną wysokość świadczenia, która obowiązywałaby wszystkich (np. nie mniej niż 2000,00 zł)
pcprx

Napisano: 06 maja 2015, 14:20

Spokojnie możesz dać więcej ponieważ ustawodawca pisze wyraźnie nie mniej niż 1500 zł
My tak przyznajemy w zależności od potrzeb (weryfikujemy wszystko)
Madziara


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 9 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny