wznowienie postępowania

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: voodoo

Napisano: 05 lip 2016, 15:02

Witam,Proszę Was o pomoc jak mam napisać wznowienie postępowania od wydanych decyzji,facet nie ujawnił faktu sprzedaży działki otrzymywał stały,celówki i obiady w szkole dla córki :( to mój pierwszy raz :? :cry:
Aldona


Napisano: 16 sie 2016, 13:50

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania

Na podstawie art. 61 § 4, art. 64 § 2 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. – Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2016 r. poz. 930 j.t. z późn. zm.)

zawiadamiam

że zostało wszczęto wobec Pana ...........z urzędu postępowanie administracyjne w sprawie przyznanego świadczenia pomocy społecznej w postaci .............. na mocy decyzji Nr ..............z dnia ............. w związku z...............................

W związku z powyższym informuję, iż w terminie 7 dni od otrzymania niniejszego zawiadomienia może Pan złożyć dodatkowe wyjaśnienia lub przedłożyć nowe dowody, które pojawiły się w trakcie postępowania.

Jednocześnie informujemy, iż na podstawie art. 10 § 1 k.p.a. stronom przysługuje prawo do czynnego udziału w każdym stadium postępowania. Akta sprawy dotyczące wskazanego postępowania znajdują się w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej................ i są dostępne dla Pana w godzinach urzędowania.
never

Napisano: 18 paź 2016, 12:19

jak dobrze zrozumiałam ro chodzi o wznowienie a nie o wszczęcie.A to są dwie różne sprawy i na różnych podstawach prawnych.
urzędnik


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny