► Wzory informacji, decyzji - Dodatek osłonowy

  
Strona 1 z 3    [ Posty: 21 ]
Wybrane tematy:
Wzory informacji, decyzji Webinar - dodatek osłonowy. B. Mazurkiewicz 08/02/2022 Informator dla samorządów Ministerstwo Klimatu i Środowiska - Dodatek osłonowy. Pytania i odpowiedzi dopłaty unijne ARiMR jak pozyskać dane WZÓR PISMA DO ZUSU O WYSOKOŚĆ SKŁADEK ZDROWOTNYCH ZA 2020R.

Napisano: 26 sty 2022, 11:28

Witam w załączeniu wrzucam decyzje odmowną , zł za zł i informację o przyznaniu dodatku osłonowego :D :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Idź przed siebie, zos­taw cienie. :D
cojote
Referent
Posty: 376
Od: 19 sie 2015, 9:34
Zajmuję się:


Napisano: 26 sty 2022, 14:57

należy w podstawie dodać upoważnienie:
Wójt, burmistrz lub prezydent miasta może
upoważnić m.in. kierownika ośrodka pomocy społecznej do prowadzenia spraw związanych z
dodatkiem osłonowym, w tym do wydawania rozstrzygnięć w tych sprawach.
pawel.w
Starszy referent
Posty: 604
Od: 20 mar 2017, 9:22
Zajmuję się: PS/ŚW/ŚR/FA/ itd.

Napisano: 27 sty 2022, 14:06

Bardzo dziękuję.
mika0105
Praktykant
Posty: 9
Od: 01 cze 2018, 9:40
Zajmuję się: SW

Napisano: 27 sty 2022, 17:36

Czy mogłabym prosić wzór zawiadomienia przed odnową
Kleopatra
Stażysta
Posty: 82
Od: 03 lis 2021, 19:11
Zajmuję się: PS

Napisano: 17 lut 2022, 10:17

Czy zł za zł również przyznajecie informacją czy wydajecie decyzję? Czy dajecie zawiadomienie z art. 79a K.p.a. w przypadku zł za zł? Co może zrobić strona, która nie zgadza się z kwotą świadczenia w przypadku zł za zł przyznanej informacją? Odwołać się nie może, a błąd może wynikać np. z błędnego rozliczenia w US.
opsik28
Stażysta
Posty: 182
Od: 30 mar 2017, 21:58
Zajmuję się: PS,ŚW,FA,ŚR

Napisano: 17 lut 2022, 13:11

opsik28 pisze:Czy zł za zł również przyznajecie informacją czy wydajecie decyzję? Czy dajecie zawiadomienie z art. 79a K.p.a. w przypadku zł za zł? Co może zrobić strona, która nie zgadza się z kwotą świadczenia w przypadku zł za zł przyznanej informacją? Odwołać się nie może, a błąd może wynikać np. z błędnego rozliczenia w US.


KPA możemy stosować jedynie przy decyzji odmownej. ZŁ za ZŁ to także informacja.
MagSwier2010
Praktykant
Posty: 1
Od: 17 lut 2022, 11:55
Zajmuję się: ŚW/DO/ZŻ/DS/CP

Napisano: 17 lut 2022, 13:30

Dlaczego K.p.a. tylko przy odmownej decyzji? Wydaje mi się, że zawsze.
opsik28
Stażysta
Posty: 182
Od: 30 mar 2017, 21:58
Zajmuję się: PS,ŚW,FA,ŚR

Napisano: 21 lut 2022, 15:09

opsik28 pisze:
17 lut 2022, 13:30
Dlaczego K.p.a. tylko przy odmownej decyzji? Wydaje mi się, że zawsze.
ano pewnie dlatego ze KPA do decyzji stosujemy a zł/zł nie będzie decyzją tylko dalej informacją.
ewelkalina
Praktykant
Posty: 5
Od: 07 lip 2021, 18:02
Zajmuję się: sr

Napisano: 22 lut 2022, 14:16

Bardzo dziękuję.
Renia1k
Praktykant
Posty: 7
Od: 17 cze 2014, 9:33
Zajmuję się:

Napisano: 28 lut 2022, 9:16

Czy konieczne jest wysyłanie zawiadomienia przed wydaniem decyzji odmownej?
mikaa
Stażysta
Posty: 171
Od: 25 maja 2017, 14:30
Zajmuję się: ŚW


  
Strona 1 z 3    [ Posty: 21 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x