zasiłek rodzinny dla ojczyma na pasierbicę

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 07 maja 2015, 9:31

Proszę o podpowiedź, czy mogę przyznać zasiłek pielęgnacyjny ojczymowi na pasierbicę?
W małżeństwie jest dziecko matki z poprzedniego małżeństwa, dziecko ma zasądzone od poprzedniego ojca alimenty.
carola


Napisano: 08 maja 2015, 13:41

Moim zdaniem tak art. 23 ust. 1 ustawy
Gość

Napisano: 19 maja 2015, 10:15

no a matka tego dziecka nie może złożyć wniosku byłoby bezpieczniej
kaś


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny