brak zgody - Domy Pomocy Społecznej, Zakłady Opiekuńczo-Lecznicze

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Napisano: 07 paź 2013, 12:30

co w przypadku, kiedy córka chce oddać ojca do DPS-którym przez 13 lat się opiekowała a teraz z uwagi na swój stan zdrowia-nie jest w stanie dalej się nim opekować, a z tym ojcem nie ma kontaktu logicznego więc nie wyrazi sam zgody na umieszcenie w placówce?
~izka


Napisano: 07 paź 2013, 12:35

To tylko postanowienie sądowe wychodzi w grę, trzeba też rozważyć konieczność ubezwłasnowolnienia. Ja bym poszła w tym kierunku
~Dorota

Napisano: 08 paź 2013, 16:49

wystąpić do sądu rodzinnego o wydanie postanowienia o umieszczeniu bez jego zgody( dobrze umotywowany i poparty zaświadczeniami lekarskimi) będzie szybciej później ubezwłasnowolnić
~dps.

Napisano: 10 paź 2013, 0:33

tez mam taką sytuację i znalazłam to forum bo co mam zrobić? Chyb a pójdę do MOPru gdzi e pisali wniosek i zapytam co radzą a moze trzeba znaleśc inna osobe, ni e wiem adwokata czy kogo? też proszęo pomoc...kto tu pomaga w takich sprawach???HELP!

~basia

Napisano: 10 paź 2013, 16:22

ops moż ewystąpić z wnioskiem
~k



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x