Co z pieniędzmi nie wydanymi do końca roku, z powodu braku faktycznej możliwości wydania decyzji w terminie

Wybrane tematy:
Wzory informacji, decyzji Webinar - dodatek osłonowy. B. Mazurkiewicz 08/02/2022 Informator dla samorządów Ministerstwo Klimatu i Środowiska - Dodatek osłonowy. Pytania i odpowiedzi dopłaty unijne ARiMR jak pozyskać dane WZÓR PISMA DO ZUSU O WYSOKOŚĆ SKŁADEK ZDROWOTNYCH ZA 2020R.
ODPOWIEDZ
mucha772
Stażysta
Posty: 90
Rejestracja: 23 paź 2017, 9:20
Zajmuję się: FA, ST
Kontakt:

Co z pieniędzmi nie wydanymi do końca roku, z powodu braku faktycznej możliwości wydania decyzji w terminie

Post autor: mucha772 »

Co z pieniędzmi nie wydanymi do końca roku, z powodu braku faktycznej możliwości wydania decyzji w terminie.
Decyzji do wydania ponad 100
sesją wprowadzone pieniądze dopiero jutro.
Co jeśli nie uda nam się do końca roku wypłacić?? Czy trzeba będzie odesłać i w nowym roku kolejne zapotrzebowanie??
Iza 27
Stażysta
Posty: 76
Rejestracja: 25 kwie 2022, 11:02
Zajmuję się: ps
Kontakt:

Re: Co z pieniędzmi nie wydanymi do końca roku, z powodu braku faktycznej możliwości wydania decyzji w terminie

Post autor: Iza 27 »

Prawdopodobnie trzeba oddać, a w styczniu znowu zapotrzebować. Mam sytuację że babka wpisała w ceeb biomase-myslala że to eko groszek, daliśmy odmowke, odwołała się, sko dało do ponownego rozpatrzenia sugerujac że mamy przyznać, fakt ma faktury na węgiel z ubiegłych lat, w piwnicy jest wegiel, niewiem czy przyznać?druga sytuacja korekta z drzewa na węgiel, gościu się odwołał załączył faktury na węgiel w piwnicy też węgiel, sko każe przyznać po przeprowadzeniu wywiadu.tez nie wiem co robić? Przecież wg poradnika kategorycznie nie można robić korekty, ale stan faktyczny potwierdza że facet pali węglem. Obawiam się jak przyznamy w 2 przypadku to zleca się ci od drzewa i będą chcieli węgiel znowu będą krzyki i wyzwiska.Pomoze ktoś podobnymi przypadkami , co robicie dalej?
ola2
Stażysta
Posty: 97
Rejestracja: 25 kwie 2017, 8:43
Zajmuję się: SW/SR/FA
Kontakt:

Re: Co z pieniędzmi nie wydanymi do końca roku, z powodu braku faktycznej możliwości wydania decyzji w terminie

Post autor: ola2 »

u nas ta sama sytuacja SKO wszystko daje do ponownego , nawet jeśli zmiana z drzewa na węgiel, my będziemy dawać odmowę, sami niech przyznają jak takie cwaniaki, najlepsze że piszą: " ... ustawodawca w art. 2 ust. 15 g nie przewidział wprost możliwości przyznania dodatku w przypadku gdy po 11 sierpnia 2022r. dokonano modyfikacji czy korekty już złożonej deklaracji CEEB, która to modyfikacja stworzyła możliwość uzyskania dodatku węglowego, jednakże zdaniem Kolegium brak takowych zapisów nie oznacza, że dodatek węglowy w sytuacji dokonania korekty nie może być przyznany" Idac ich tokiem rozumowania dajmy po 6ooo zł nie 3000, przecież można.masakra jakaś.
młodaa7
Stażysta
Posty: 62
Rejestracja: 15 lis 2020, 23:17
Zajmuję się: św
Kontakt:

Re: Co z pieniędzmi nie wydanymi do końca roku, z powodu braku faktycznej możliwości wydania decyzji w terminie

Post autor: młodaa7 »

u nas szefowa kazała przyznać po wywiadzie, informacją czy decyzją po odwołaniu w sko? bo juz zdrurniałam całkiem.
ODPOWIEDZ