co z rozporzadzenie-oplata skarbowa de? - Dodatki mieszkaniowe

  
Strona 4 z 4    [ Posty: 38 ]

Napisano: 20 lut 2014, 11:48

Ja będę zwracał opłatę na wniosek. Do wniosku muszą dołączyć potwierdzenie że wnieśli taką opłatę (pooddaje im te potwierdzenia a sobie zostawię kopię) i do finansów:)
~Fantomas



Napisano: 20 lut 2014, 13:53

czyli w podstawie prawnej wpisujecie to rozporzadzenie?
~Ani

Napisano: 20 lut 2014, 17:57

U mnie jednak zmiana. Z urzędu sami będziemy wszystkie opłaty zwracać.

Ale znalazłem ciekawy szczegół że to rozporządzenie zwalnia z opłaty tylko decyzje wydane na wnioski złożone od 1 stycznia 2014 do 31 grudnia 2014. Czyli osoby które przyjmowały wnioski w grudniu 2013 (a są takie tu na forum) nie mogą zwolnić tych decyzji z opłaty skarbowej:)
~Fantomas

Napisano: 20 lut 2014, 21:58

Ciekawostka

Wiceminister finansów Dorota Podedworna-Tarnowska poinformowała niedawno PAP, że osoby, które wystąpią o zwrot opłaty skarbowej pobieranej w związku z decyzją w sprawie dodatku energetycznego, otrzymają pieniądze. Aby dostać zwrot trzeba będzie wystąpić do urzędu gminy lub miasta.

~Ja

Napisano: 21 lut 2014, 11:04

No to będziemy zwracać.
~Andrzej

Napisano: 21 lut 2014, 15:17

na wniosek petenta gmina zwróci mu opłate my do tego nie mamy nic -możemy tylko jak chcemy powiadomić te osoby.
~jola

Napisano: 21 lut 2014, 16:08

Ta minister może sobie mówić co tam chce. Tylko to co na piśmie jest godne uwagi.
My zwrócimy sami bo tak jest dla nas łatwiej i szybciej.
~Fantomas



  
Strona 4 z 4    [ Posty: 38 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x