czu odmowa wydania zaświadczenia? - Świadczenia rodzinne

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]

Napisano: 18 cze 2015, 8:58

Facet zwrócił się do nas z pytaniem czy matka jego dziecka w danym okresie pobierała alimenty. Z naszej wiedzy wynika, ze w tym okresie ta pani nie pobierała alimentów, a zaczęła pobierać je później i ten pan stał się wówczas dłużnikiem alimentacyjnym. Nasza prawniczka twierdzi, ze nie można mu wydać zaswiadczenia, bo dane dotyczą kobiety, a nie jego.Co wy na to?
pamparam


Napisano: 18 cze 2015, 9:11

a nie wysyłaliscie mu informacji o przyuznanych swiadczeniach ?
to niech inaczej sformułuje podanie, jakie ma zadłuzenie i za jaki okres ?
aśka35

Napisano: 18 cze 2015, 9:21

nie mamy zadnych namiarow na faceta, trzeba mu wyslac odpowiedz pismem, wiec w odniesieniu do jego żądania tkaiego a nie innego.
pamparam

Napisano: 18 cze 2015, 9:27

więc napisz jakie ma zadłużenie za jaki okres
aśka35

Napisano: 18 cze 2015, 9:30

ale po co?Nie interesuje go to, on chce wiedziec co innego, a do jakich celów to pozostaje tylko w sferze domysłow.
pamparam

Napisano: 18 cze 2015, 9:37

skoro mu napiszesz kiedy pobierała, to jasne ze za niewskazany okres nie pobierała, o to chodzi , a co za róznica po co mu to, skoro jest zobowiązany do alimentów to przecież ma dla niego znaczenie kiedy pobierała swiadczenia
aśka35

Napisano: 18 cze 2015, 9:40

będzie to odpowiedz niezgodna z żądaniem strony
pamparam

Napisano: 18 cze 2015, 9:45

nie przesadzaj
aśka35



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x