CZY DOSTANĘ fa

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 09 kwie 2014, 14:13

Żona - DŁUŻNICZKA mieszka w ANGLII
Mam 3 dzieci z zasądzonymi alimentami od żony, ona tych alimentów nie płaci, czy mogę złożyć o FA w POLSCE.
Sprawy egzekucyjne prowadzone są przez Sąd, w którym dowiedziałem się, że nie otrzymam żadnego zaświadczeni o bezskuteczności za 2 ostatnie miesiące.
To co mam dołączyć zamiast tego zaświadczenia?
OJCIEC


Napisano: 09 kwie 2014, 14:34

Zaświadczenie tego sądu powoła się Pan na art. 15 ust. 4 pkt. 3 lit g ustawy o pomocy osobom uprawnionym do alimentów
gosia88


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny