czy jest dochodem utraconym?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 10 mar 2014, 11:47

osoba pracowała w 2010-2012 roku
ze świadectwa pracy wynika i przez dłuższy czas 2012 miała zwolnienie lekarskie

mam rozbite dochody na wynagrodzenie i zasiłek chorobowy

czy ten zasiłek chorobowy tracę?
~gucio


Napisano: 10 mar 2014, 11:53

tak
"Kiedy człowiek zstępuje w przepaść, jego życie zawsze zyskuje jasno określony kierunek."
Terry Pratchett
kronos79
Awatar użytkownika
Inspektor
Posty: 3075
Od: 19 lut 2014, 10:39
Zajmuję się:
Lokalizacja: z OPS

Napisano: 10 mar 2014, 12:00

jasne
~ela 1

Napisano: 10 mar 2014, 17:06

nawet zasiłek chorobowy podczas trwania zatrudnienia?

a art. 3 pkt 23 lit. h
~gucio

Napisano: 10 mar 2014, 17:09

@gucio
tak, zasiłek w czasie zatrudnienia nie budził watpliwości, bo jest ściśle związany z zatrudnieniem i stanowi ekwiwalent wynagrodzenia

lit h. dodano, by rozwiać wątpliwości dotyczące świadczeń osiągniętych juz po utracie zatrudnienia.
"Kiedy człowiek zstępuje w przepaść, jego życie zawsze zyskuje jasno określony kierunek."
Terry Pratchett
kronos79
Awatar użytkownika
Inspektor
Posty: 3075
Od: 19 lut 2014, 10:39
Zajmuję się:
Lokalizacja: z OPS


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny