czy liczyc refundację - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 2 z 2    [ Posty: 13 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 15 sty 2014, 16:23

MPiPS to sprawozdania merytoryczne a nie finansowe. I tak jak napisał Tomek to wielkośćw pewnym sensie teoretyczna. np. Mogliśmy wydać 10 decyzji przyznających zasił. stały czyli zobowiązanie jest ale naprzykład zrealizowaliśmy faktycznie w danym kwartale tylko 5 decyzji. To w MPiPS będą uwzględnione wszystkie decyzje natomiast w sprawozdaniu finansowym będą uwzględnione tylko zrealizowane czyli 5 decyzji.
~ja

Napisano: 15 sty 2014, 16:32

Ponieważ MPiPS jest zainteresowane planowaniem - na tej podstawie (wyszło trochę masło maślane, ale trudno) planuje sobie dalsze kroki na przyszłość. Faktyczne wykonanie ich interesuje mniej, niż ile ośrodki przyznają pomocy - bo na tej podstawie oszacowują potrzeby.
~Tomek

Napisano: 28 cze 2014, 17:44

A czy w sprawozdaniu DOŻYWIANIE kwotę refundacji wykazuje jako wydatek ten OPS który wydał decyzję, zapłacił i mu zwrócono, czy ten który zwracał? Musi być zgodne w wykonaniem księgowym czy powiększone o refundacje, w przypadku Ośrodka który wydał decyzję?
Magda123


  
Strona 2 z 2    [ Posty: 13 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x