Czy sie należy świadczenie za życiem

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 18 mar 2019, 15:53

Dzien dobry,
dziecko obecnie ma dwa lata, pół roku temu rodzicie dowiedzieli sie,że dziecko jest chore. Zaswiadczenie mają od pediatry. Czy mogę wypłacić ,,za życiem"?
Pola55
Referent
Posty: 207
Od: 08 cze 2017, 11:19
Zajmuję się: FA


Napisano: 27 maja 2019, 13:41

zgodnie z art. 10 ust. 4 ustawy z dnia 4 listopada 2016 r. o wsparciu kobiet w ciąży i rodzin "Za życiem":

"Wniosek o wypłatę jednorazowego świadczenia składa się w terminie 12 miesięcy od dnia narodzin dziecka. Wniosek złożony po terminie pozostawia się bez rozpoznania".
Szczęście... to otworzyć oczy i nie chcieć ich zamknąć..
jollaa
Starszy referent
Posty: 603
Od: 27 mar 2017, 12:36
Zajmuję się: SR, SW


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny