zaświadczenie wydane do za życiem

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 07 mar 2019, 22:50

czy zaświadczenie wydawane do świadczenia za życiem może wystawić specjalista chorób dziecięcych?
PILNE
GOPS631
Praktykant
Posty: 1
Od: 07 mar 2019, 22:43
Zajmuję się: ŚR


Napisano: 27 maja 2019, 13:45

zaświadczenie wystawia lekarz posiadający specjalizację II stopnia lub tytuł specjalisty w dziedzinie: położnictwa i ginekologii, perinatologii, neonatologii, neurologii dziecięcej, kardiologii dziecięcej lub chirurgii dziecięcej

art. 4 ust. 3 ustawy z dnia 4 listopada 2016 r. o wsparciu kobiet w ciąży i rodzin "Za życiem"
Szczęście... to otworzyć oczy i nie chcieć ich zamknąć..
jollaa
Starszy referent
Posty: 603
Od: 27 mar 2017, 12:36
Zajmuję się: SR, SW


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny